O NAS

Mam na imię Agnieszka. Jestem koleżanką Joanny pomysłodawczyni Lalanki i właścicielką marki TuLala. Kocham jeansy i białą koszulę. Uwielbiam spotkania z przyjaciółmi, ale i wieczorne wyciszenie – wygodną kanapę, dobre wino i kulinarne rozkosze dla podniebienia. Moja szklanka jest zawsze do połowy pełna. Jestem wdzięczna za cudowną rodzinę, świetnych przyjaciół , których ciepłe słowa motywują mnie do działania. Uwielbiam tworzyć, spełniać się i realizować marzenia. Czerpię z tego przyjemność, radość i energię.
Wszystko zaczęło się od kilku sesji zdjęciowych mojej córci  Aleksandry z Lalanką, ręcznie szytą lalą, towarzyszką dziecięcych zabaw, którą wymyśliła Joanna. Nieco później dołączyły do niej inne lale, a dzieciaki nie tylko mogły się z nimi bawić, ale i ubierać się w takie same ubranka. Lalankowa idea zyskała moją sympatię, a gałgankowe lale - skradły moje serce. To fantastyczne, jednak…


Kiedy dowiedziałam się, że produkcja lalek zostaje zamknięta - coś we mnie pękło i powiedziałam NIE. Tak właśnie narodziła się TULALA.
Mam głowę pełną pomysłów, żyję z pasją, a codzienność jest dla mnie źródłem inspiracji. Czas płynie, wszystko wokół się zmienia. Dojrzewamy, ewoluujemy, poszukujemy nowych dróg. Ja też.

TuLala to marka inspirowana otoczeniem, codziennymi obrazami i emocjami, które wpływają na moje życie. To sprawdzona formuła  - lalki i kolekcje stylowych ubrań, ale w nowej, bardziej nowoczesnej i uniwersalnej odsłonie z akcentem ludowym. Stawiam na prostą formę, jasny przekaz i niewymuszoną elegancję. Rozgość się u mnie. Poznaj TuLalę - lalę do kochania (także przez starsze, a nawet i całkiem duże dzieci) i ubrania do lubienia… bez powodu. Wierzę, że moje lalki i towarzysząca im moda - wywołają radość, zachwyt.
Zabiorę Cię do lalkowego świata z dziecięcej wyobraźni...
                                                                                                              

                                                                                                                                                                                                                     Agnieszka Sondij